loader
Hakkımızda
Alya Market 12 Mağazası ile siz Antalyanın değerli halkına En Kaliteli, En Hesaplı, En Güvenli, alışveriş merkezleri ile hizmet sunmaktadır Alya Uncalı, Alya Perge, Alya Lara, Alya Aspendos, Alya Sanayi, Alya Konyaaltı, Alya Varsak, Alya Organize Sanayi, Alya Soğuksu ,Alya Yenigün ,Alya Kanal ve Alya Meltem Şubeleri olmak üzere 12 şubemiz mevcuttur. Güleryüzlü personeli, Günlük taze Balık reyonları, En taze Meyve sebze reyonları ve kendi üretim fırınında üretilmiş pasta ve tatlı çeşitleri ile size en iyi, en kaliteli hizmeti sunmak prensibimizdir. Alya Mağazaları bir Yörükoğlu Kuruluşudur.
Kalite Politikamız
Mutlak müşteri memnuniyetine olan inancı, beklentileri hızlı bir şekilde karşılaması; işinin uzmanı, nazik ve güler yüzlü personeli sayesinde müşterilerinin güvenini bir kazanç bilen ALYA MARKET, üretim ve satıştaki gıda güvenliği, hijyen ve kalitesinden asla taviz vermemektedir. Bu sorumluluklar çerçevesinde, modern teknolojik ekipmanlarla donatılmış entegre tesislerinde; gıda güvenliği ve kalite politikası doğrultusunda üretim yapmakta ve bu inançla ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Dinamik ve profesyonel ekibiyle hizmet veren ALYA MARKET; şirketlerin başarısının, çalışanların başarısı olduğuna, ve mutlu müşterilerin yine ancak mutlu çalışanlarla doğru orantılı olduğuna inanmaktadır.
Temel Değerlerimiz
Önce müşteri memnuniyeti. / Çağdaş çalışma anlayışını kurumla bütünleştirme. / Müşteriye karşı sorumluluk duygusu ve saygı. / Kalite ve güvenirliğe odaklı iş anlayışı. / Sürekli gelişme ve geliştirme çağdaş yaklaşımıyla sistemli çalışma. / Güven kelimesini şirket kültürü ile özdeşleştirme
Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını şirketimizde hakim kılmak ve bu konuda perakende sektörünün lider bir kuruluşu olmak. Fark yaratan alışveriş deneyimi ile her zaman güvenilen ve tercih edilen ilk adres olmak.
Misyonumuz
Müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer üreten örnek bir kuruluş olmak. Tüm paydaşları için değer yaratan; topluma ve çevreye duyarlı faaliyetlerde bulunmak.
İlkelerimiz

– 15 yıllık geçmişinde daima en iyi olmayı ve en iyisini üretmek.

– Doğaya saygılı ve insan sağlığına hassas bir tutum sergilemek.

– Doğal coğrafyaları korumak ve en doğru şekilde değerlendirmek.

– Doğru, dürüst ve şeffaf bir yönetim politikası yürütmek.

– Çalışanlarına değer vererek, gelişimi sürekli desteklemek

– Toplum sağlığına yarar sağlayan değişim ve yeniliklere öncülük etmek.

– Bilimin ve teknolojinin rehberliğinde uzmanlığımızı geliştirmek.

Favorilerim

HESABIM

my setting