loader

Alya Sanal Market’ten oluşturduğunuz siparişiniz, Alya Sanal Market ekibi tarafından hazırlandıktan sonra, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize özel soğutuculu araçlarımız ile teslim edilmektedir.

Alya Sanal Market’in hizmet verdiği il ve semtleri Bölge Seçim ekranından görebilirsiniz.

Sanal marketimizde minimum sipariş tutarı 150 TL'dir. Siparişleriniz için alınacak hizmet bedeli aşağıdaki gibidir:

150 TL – 349.99 TL arası 9,90 TL (KDV Dahil)

350 TL ve üzeri ücretsiz

SATICI, operasyonel olarak belirlediği ya da belirleyeceği uzak dağıtım bölgelerine, belirlediği ya da belirleyeceği minumum sipariş tutarları dahilinde teslimat yapma hakkını saklı tutar.

Poşetsiz Teslimatımız yok,çünkü;

Siparişinizi hijyenik ve güvenli taşıma standartlarımız çerçevesinde teslim etmek istiyoruz. Siparişlerinizi gıda güvenliğine uygun olarak sizlere teslim edebilmek için ürün gruplarına göre sınıflandırarak, olabilecek en az poşet kullanımı ile size ulaştırmaya çalışıyoruz.

Neden Poşetlerimiz Ücretli ;

1 Ocak 2019 tarihi itibariyle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın mevzuatı gereği plastik poşetlerin ücretli olarak satılması ve poşetlerin 25 kuruş ücret karşılığı verilmesi zorunlu hale gelmiştir. Yasa kapsamında Alya Sanal Market’te de ücretli poşet uygulamasına uyulmaktadır

Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz …

Teslimat Grupları

Alya Sanal Market teslimat grup saat aralıkları aşağıdaki gibidir. Teslimat grup saatleri bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

*** Kıymetli Müşterilerimiz ;

Sanal Mağazamızın Yoğunluğu Nedeni İle, Sipariş Teslimat Saati Veremiyoruz.

Siparişleriniz Aynı Gün Teslim Edilecek Şekilde Teslimata Hazırlanmaktadır.

En Geç Sipariş Teslimat 17:00 Olup, Daha Sonra Verilen Siparişler Ertesi Günü

Teslim Edilecek Şekilde Listelenmektedir.

Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz …

Bölgesel Kapasite

Siparişinizi oluşturup ödeme yapmadan önce uygun olan teslimat gün ve saatlerini Alya Sanal Market ödeme sayfasında yer alan Teslimat Tarihi bölümünden ekranından görebilirsiniz.

Bölge Seçim

Alya Sanal Market'te online stok sistemi kullanıldığı için Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimle bulunduğunuz ya da siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye hizmet veren mağazanın stoklarına bağlanırsınız. Yapacağınız bu seçim size en kaliteli hizmeti vermemiz bakımından önem taşımaktadır. Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimi, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye göre yapmanız gerekmektedir.

Teslimat Tipleri

Adrese Teslim Hizmeti

Alya Sanal Market’ten oluşturduğunuz siparişiniz, seçmiş olduğunuz teslimat adresinize soğutmalı araçları ile teslim edilmektedir. Sipariş vermek için www.alyasanalmarket.com adresine giriş yaptıktan sonra;

Eğer Alya Sanal Market’e üye iseniz üye girişi yapmanız gerekmektedir. Eğer üye değilseniz Üyelik İşlemleri menüsü altından yeni üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Alya Sanal Market’in hizmet verdiği il ve semtleri Bölge Seçim ekranından görebilirsiniz. Alya Sanal Market'te online stok sistemi kullanıldığı için Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimle siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye hizmet veren mağazanın stoklarına bağlanırsınız. Yapacağınız bu seçim size en kaliteli hizmeti vermemiz bakımından önem taşımaktadır. Bölge Seçim ekranında yapacağınız seçimi, siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz bölgeye göre yapmanız gerekmektedir. Bölge seçimi ekranında, hizmet tipi olarak " Adresinize Gelsin " sekmesinin seçili olduğundan emin olarak ya da seçili değilse bu hizmet tipini seçerek siparişinize başlayabilirsiniz. Mağazamızda minimum sipariş tutarı 75 TL’dir. Siparişleriniz ekibimiz tarafından özenle hazırlanarak, soğutmalı araçlarımızla seçmiş olduğunuz grup saat aralığında, seçmiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir. Siparişlerinizi online kredi kartı ile, teslimat sırasında kapıda kredi kartı ile veya teslimat sırasında nakit olarak ödeyebilirsiniz. Faturanız sipariş teslimatında size teslim edilecektir. Kapıda koşulsuz ürün iade garantisi vardır.

Favorilerim

HESABIM

my setting